Реліз конфігурації UA-Бюджет, версія 1.1.10.1

Випущено нову версію конфігураціі UA-Бюджет Комплексний облік для бюджетних установ, версія 1.1.10.1

   Нове у версії

   Розрахунок зарплати

   Законодавчі зміни

   • Реалізована нова форма заяви-розрахунку до ФСС та повідомлення про виплату згідно постанови № 12 від 19.07.2018 р.

   У програму включені наступні зміни

   • До документу «Лікарняний лист» додано нові реквізити: «Страховий стаж за останні 12 міс.», «№ акта про нещ. випадок/профзахворювання», «Дата акта про нещ. випадок/профзахворювання», «Дата направлення на МСЕК».

   • Додано новий журнал документів «Розрахунки з ФСС по допомогах», який містить наступні документи: «Одноразова допомога за рахунок ФСС», «Заява-розрахунок до ФСС», «Повідомлення про виплату коштів за рахунок ФСС».

   • Додано новий документ «Одноразова допомога за рахунок ФСС», який призначено для відображення: нарахування допомоги на поховання, яка виплачується співробітникові, стороннім юридичним або фізичним особам; відшкодування установі вартості поховання співробітника; нарахування допомоги, яка виплачується співробітникові установи, якого переведено на більш легшу нижче оплачувану роботу, внаслідок нещасного випадку або професійного захворювання.

   • У документі «Заява-розрахунок до ФСС» реалізовано заповнення та друк заяви-розрахунку та додатків 1.1-1.5 згідно постанови № 12 від 19.07.2018 р.

   • Додано новий документ «Повідомлення про виплату коштів за рахунок ФСС», який призначено для відображення дати виплати коштів співробітникам, та друку повідомлення для звітування до ФСС згідно постанови № 12 від 19.07.2018 р.