Реліз конфігураціі UA-Бюджет, версія 1.1.22

Випущено нову версію конфігураціі UA-Бюджет Комплексний облік для бюджетних установ, версія 1.1.22

Нове у версії

 • Законодавчі зміни
  • Оновлені індекси інфляції.
 • Підсистема «Грошові кошти, зобов’язання»
  • Реалізовано заповнення номеру розрахункового рахунку контрагента у форматі IBAN. Для цього у довіднику «Розрахункові рахунки контрагентів» реалізовано нове поле «Номер рахунку IBAN». При заповненні даних у полі «Номер рахунку IBAN» буде виконана перевірка контрольного числа та автоматично заповнені дані у полі «Номер рахунку» та «Банк». Якщо банку з відповідним кодом МФО у довіднику «Банки» знайдено не буде, потрібно самостійно внести новий елемент довідника «Банки» з потрібним кодом МФО та вибрати його у поле «Банк» у довіднику «Розрахункові рахунки контрагентів». На підставі даних «Номер рахунку» та «Банк» у друкованих формах реєстрів фінансових зобов’язань та у платіжних дорученнях буде відображена інформація у відповідних полях. У файлах вивантажень у форматі dbf реєстрів фінансових зобов’язань та платіжних доручень буде заповнена інформація до поля «IBANK».
  • Реалізовано заповнення номеру розрахункового рахунку установи у форматі IBAN. Для цього у довіднику «Розрахункові рахунки» реалізовано нове поле «Номер рахунку IBAN». При заповненні даних у полі «Номер рахунку IBAN» буде виконана перевірка контрольного числа та автоматично заповнені дані у полі «Номер рахунку» та «Банк». Якщо банку з відповідним кодом МФО у довіднику «Банки» знайдено не буде, потрібно самостійно внести новий елемент довідника «Банки» з потрібним кодом МФО та вибрати його у поле «Банк» у довіднику «Розрахункові рахунки».
  • Реалізовано відображення номерів розрахункових рахунків у форматі IBAN у друкованих формах реєстрів фінансових зобов'язань та платіжних доручень.
 • Розширення функціональних можливостей
  • Реалізовано відображення взаєморозрахунків з контрагентами з ПДВ на інших КЕКВ. Для цього у налаштування обліку у регістрі відомостей «Параметри обліку ПДВ установи» реалізовано встановлення ознаки «Виділяти взаєморозрахунки з контрагентами з ПДВ на інший КЕКВ» та заповнення КЕКВ для покупців та постачальників окремо. У документах «Надходження НА», «Вибуття НА», «Надходження ТМЦ», «Вибуття ТМЦ», «Отримання послуг», «Реалізація послуг» та «Реалізація послуг списком» реалізовано встановлення ознаки «Виділяти ПДВ у взаєморозрахунках» та заповнення «КЕКВ ПДВ взаєморозрахунків» (автоматично заповнюється даними з налаштування обліку з ПДВ).
 • Виправлені виявлені зауваження.